Jak działamy

W AI Busters wiemy, że każda organizacja ma inne potrzeby. Dlatego każde wdrożenie rozpoczynamy analizą wymagań, potrzeb oraz analizą komunikacji i jej problemów.

Proponowany przez nas koncept wdrożenia pozwala na optymalizację czasową i kosztową oraz maksymalizację efektów pracy działów obsługi klienta i przygotowuje organizację na wyzwania przyszłości.

Implementacja przebiega z jak najmniejszym zaangażowaniem zasobów Klienta, a charakterystyka silnika zakłada brak potrzeby późniejszych poprawek i aktualizacji.

AI Busters

Uruchomienie silnika AI Busters
w 3 krokach

AI Busters

1

Analiza

i weryfikacja wymagań, zbioru wiadomości i szablonów odpowiedzi służy identyfikacji problemów i potencjału usprawnień, kończy się przygotowaniem konceptu wdrożenia.

AI Busters

2

Konfiguracja

rozwiązania, trening modeli oraz przygotowanie szablonów odpowiedzi zakończone testami modeli odpowiedzi w środowisku AI Busters pozwala na zbadaniu skuteczności rozwiązania i dostosowaniu go do potrzeb działu.

AI Busters

3

Uruchomienie

rozwiązania w środowisku produkcyjnym ze wsparciem instalacji i migracją konfiguracji. Szkolenie z obsługi rozwiązania, testy w środowisku oraz dalszy rozwój modeli odpowiedzi pozwala na płynne wdrożenie i ciągły rozwój rozwiązania, które dopasowuje się do potrzeb organizacji.

Poznaj możliwości silnika AI Busters

Według najnowszych badań 30% firm zainwestuje w tym roku w rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji. Czy jesteś w tej grupie?

Podczas prezentacji (online lub stacjonarnie) pokażemy Ci praktyczne możliwości silnika AI Busters i wspólnie odkryjemy możliwości usprawnień, oszczędności i możliwości rozwoju Twojego biznesu z udziałem najnowszych technologii naszego rozwiązania.

Podczas prezentacji:

  • Wskażemy korzyści i możliwości użycia technologii AI Busters na podstawie analizy potrzeb i codziennych problemów Państwa biznesu.
  • Przedstawimy symulację oszczędności, które można osiągnąć implementując uczenie maszynowe w Państwa organizacji.
  • Pokażemy, jak AI Busters działa w praktyce.
  • Opowiemy o możliwościach technologicznych, integracji i implementacji naszego rozwiązania.