Jesteśmy AI Busters

AI Busters

Tworzymy

środowisko dla organizacji potrzebujących sprawnej obsługi klienta w kanałach online, szukających innowacyjnych technologii opierających się na sztucznej inteligencji, wpływających na transformację cyfrową organizacji.

AI Busters

Naszą misją

jest pomoc osobom zarządzającym (dyrektorom, managerom) i usprawnianie pracy osobom z działów contact center i minimalizowanie frustracji klientów z powodu złych doświadczeń z obsługi.

AI Busters

Wierzymy

że technologie wspierające obsługę klienta powinny samoistnie dostosowywać się do potrzeb klientów i zmieniającej się sytuacji biznesowej, wyręczając pracowników w powtarzalnych zadaniach i wspierając ich na wielu polach.

AI Busters

Specjalizujemy się

w analizie dużych zasobów danych i modelowaniem wniosków, dostosowując nasze technologie do indywidualnych potrzeb Partnerów.

Doświadczenie

Posiadamy duże doświadczenie w realizacji pilotaży / POC i wdrożeniach silnika AI Busters. Współpracujemy m.in. z branżą bankową i ubezpieczeniową

Potwierdzeniem skuteczności AI Busters są nagrody i wyróżnienia

ZWYCIĘZCY

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE

FINALIŚCI

FINALIŚCI

PARTNERSTWO TECHNOLOGICZNE

FINALIŚCI

Udział w akceleratorach

UCZESTNICY

ALUMNI

ALUMNI

Poznaj możliwości silnika AI Busters

Według najnowszych badań 30% firm zainwestuje w tym roku w rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji. Czy jesteś w tej grupie?

Podczas prezentacji (online lub stacjonarnie) pokażemy Ci praktyczne możliwości silnika AI Busters i wspólnie odkryjemy możliwości usprawnień, oszczędności i możliwości rozwoju Twojego biznesu z udziałem najnowszych technologii naszego rozwiązania.

Podczas prezentacji:

  • Wskażemy korzyści i możliwości użycia technologii AI Busters na podstawie analizy potrzeb i codziennych problemów Państwa biznesu.
  • Przedstawimy symulację oszczędności, które można osiągnąć implementując uczenie maszynowe w Państwa organizacji.
  • Pokażemy, jak AI Busters działa w praktyce.
  • Opowiemy o możliwościach technologicznych, integracji i implementacji naszego rozwiązania.